сите категории

Контактирајте нѐ

Станете во контакт со нас

адреса:

2/F, 12 Пуџианг патот, Шанту, Кина

Тел/Whatsapp/Wechat:

86-13924763617

Е-пошта:

june@stchangjia.com

Факс:

86-754-88830824

Остави ни порака

Ако имате потреба да не контактирате, испратете ни е-пошта на june@stchangjia.com или користете го формуларот подолу. Со нетрпение очекуваме да ви служиме!

Жешки категории